Hrdosť Slovenska dostala kopanec od Národniarov

Autor: Igor Hraško | 13.3.2016 o 8:25 | Karma článku: 10,49 | Prečítané:  1842x

Čo si zaslúži tento národ, to aj dostane. Ľudia nepremýšľajúci o podstate veci sa nechali opäť ohlúpiť. Oligarchia potrebuje cicať štátny cecok, lebo iné nevie. 

Preto sa všemožne snažili už pred voľbami spriadať plány, ako to urobiť, aby im to vyšlo čo najoptimálnejšie. Trochu sa prerátali, ale ako sa hovorí, PENIAZE ROBIA ZÁZRAKY. Ešte jedna vec ma napadla, čo sa šírilo internetom: "Ak by voľby mohli niečo zmeniť, už dávno by ich zakázali". Toto posolstvo bolo určené pre tých, ktorí váhali, či ísť voliť, či nie. A malo to viesť k jedinému: "Veď aj tak sa tu nič nezmení". Aj napriek tomu tieto veci neplatia a ľudia to mohli pocítiť. Bola to v prvom rade účasť vo voľbách "s ktorou sa nepočítalo". Potom to boli samotné výsledky, kedy ľudia majú možnosť zistiť, že veci sa voľbami meniť skutočne dajú. Ale neprišla na to ešte tá potrebná väčšina, ktorá zvyčajne sedí v krčme a nadáva, ako je to tu všetko zle.

Ľudia ešte stále dnes dávajú na "krásny výzor", než na charakter, ktorý sa prejavuje nepretržite. Ak to má raz niekto v povahe, že je zlý a robí špinavosti, čo sa od neho dá čakať v budúcnosti? Krásne heslá, krásne slogany, krásne vyjadrenia aj mimoparlamentnej strany dlho pred voľbami. Ľudia dnes nepremýšľajú. A na čo? Veď im všetko predostrie televízia, alebo im povie rozhlas. Manipulácie a tendenčne skreslené informácie dnes riadia osudy mnohých. Ale kam to celé speje?

Po najnovších vyjadreniach "Ficových neviest" už môžeme očakávať len jedno. PO NÁS POTOPA!

Všetci aktéri vedia, že týmto rozhodnutím odsúdili svoje politické subjekty k zániku. Ale im to nebude zrejme vadiť, pretože za nasledujúce 4 roky vybrakujú Slovensko tak, že ďalšia vláda bude musieť požiadať o záchranu iných. Ak teraz smerácka čvarga rozkrádala ako na bežiacom páse, tak to bol zrejme len slabý čajový odvar toho, čo tu príde teraz. Rozkradne sa aj to, čo by sa ľuďom ani neprisnilo, veď to je naposledy, tak prečo sa nenabaliť poriadne. A čo potom? Zrejme už majú nachystané bývanie mimo Slovenska, lebo vedia, čo by ich čakalo, keby tu ostali.

Po sobote mi je smutno. Prečo? Lebo ľudia sa zrejme nevedia poučiť. A darmo im budete rozprávať, ako to je, a prečo sa to tak deje. Majú Vás za hlupáka a keď zistia pravdu, už je zvyčajne neskoro.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prieskum: SaS predbehla v preferenciách SNS, do parlamentu by sa dostalo aj KDH

Ak by sa parlamentné voľby konali počas predchádzajúceho víkendu, súčasná koalícia by v parlamente získala 69 mandátov.

BLOG TRANSPARENCY INTERNATIONAL

Ťapáková zarába viac ako minister, no nemáte právo to vedieť

Právo na súkromie je dôležitejšie.

PLUS

Prečo treba chrípku vypotiť?

Mnoho ľudí netuší, čo znamená zvýšená teplota a prečo je pre telo vlastne užitočná.


Už ste čítali?