Pán prezident, už ste ako Fico!

Autor: Igor Hraško | 12.6.2017 o 12:49 | (upravené 12.6.2017 o 20:33) Karma článku: 4,71 | Prečítané:  435x

Extrémizmus. Slovo vyslovované takmer každý deň. Označovaní sú rôzni ľudia či celé skupiny, iné naopak nie a tiež mi prídu zo svojou podstatou extrémistické.

Ale poďme k veci. Dnes som sa dozvedel, že prezident ide odmeňovať tých, ktorí pripravili „kvalitné“ projekty zamerané na pomoc s lepším vyrovnaním sa s nárastom extrémizmu. Aby som dostal dp súvislosti nadpis s obsahom, ozrejmím jednu vec. Ficova politika je len o vykazovaní činnosti, nie o riešení problémov! A podobne mi príde iniciatíva pána prezidenta. Výzva proti extrémizmu! Nikto však nepovedal, či proti príčinám, či až proti dôsledkom. Ale ako som tak sledoval, vždy to bolo len proti dôsledkom. Dokonca ani nie k ich riešeniu, len zmierenie sa s tým, že tu sú. Trochu scestné, nie?

Za 27 rokov si tu politici budujú zo štátu svoju akciovku a niektorí za výdatnej pomoci slovenskej oligarchie. Robia sa opatrenia namierené proti občanom. Nie pre alebo v prospech občana, ale proti občanovi. Buduje sa tu bezprávny štát, lebo politici už ovládli prokuratúru, políciu a cez svojich ľudí majú v područí aj súdy a systém je nastavený tak, aby gauneri neboli postihnuteľní. Teraz sa to vyjadruje častým slovným spojením: „Skutok sa nestal!“. A niekto sa čuduje, že tu rastie extrémizmus? Aké riešenie ešte nie je extrémistické na to, aby sme štát opäť dostali pod vládu ľudu? Aké vyjadrenia ešte nie sú extrémistické voči opatreniam a činom skorumpovaných politikov? Aké názory ešte nie sú považované za extrémistické, aby človek poukázal na diskrimináciu voči väčšine?

Na toto ešte nik z politikov, ani sám prezident nedal relevantnú odpoveď! Všetci poukazujú na dôsledky konania, kedy už nie sú únosné iné riešenia či poukazy, len tie, ktoré už „niekto“ označí za extrémne.

Kto a kedy už konečne začne riešiť príčiny? Fico len vykazuje činnosť! Všimnite si, koľko vyjadrení už bolo ku akejkoľvek téme, koľko rokovaní už prebehlo a s kým, s kým sa už všetkým Fico radil a KOĽKO z nich bolo aj úspešne dotiahnutých tak, aby mal z toho osoh bežný občan Slovenska???

Pán prezident, nebuďte ako Fico! Začnite poukazovať na príčiny vzniku extrémizmu! Začnite predkladať návrhy, ktoré si môže vládna strana osvojiť, aby nešlo o politický boj a mohli sa schváliť vo vláde i v parlamente, ale ktoré ukážu občanom, že aj neextrémistické riešenia sa dajú presadiť, aby na Slovensku bola reálna spravodlivosť a pre všetkých rovnaká!

 

Pre ľudí menej chápajúcich a píšucich "zvláštne" komentáre a pre inšpiráciu možno aj pána prezidenta dávam link na video spred Bonaparte, kde som predniesol niekoľko návrhov na riešenie základu systému, ktorý by priniesol aj ovocie v podobe zmenšeného extrémizmu, nakoľko gauneri by boli pozatváraní a hovorím v ňom aj o vláde ľudu v súvislostiach.

https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/videos/1241216865991353/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?